O firmie

POLAGIFT to agencja reklamowa, działająca w Warszawie od lat.Wiemy z doświadczenia, jak ważna dla firmy jest rozpoznawalność, identyfikacja wizualna, wyróżnienie się spomiędzy konkurentów czymś, co zapadnie w pamięć.

Tylko, czym? Wizytówkę, nawet najlepiej zaprojektowaną, najbardziej pomysłową, łatwo zgubić. Zapomnieć. Doświadczona agencja reklamowa wie, że praktyczny gadżet to najlepsza wizytówka na świecie. Czy będzie to kubek z nadrukiem, długopis, parasol czy pendrive?  Gadżety reklamowe zawsze są mile widziane, o ile możemy je wykorzystać w praktyczny sposób. Umieszczone na nich nadruki, nazwy firm zapadają klientom w pamięć na lata.

Swoją funkcję spełnią tylko takie gadżety, których chce się używać, na co dzień. Z tą myślą tworzymy: 

- kubki z nadrukiem pasujące do każdego biurka 

- trwałe i wygodne parasole

- smycze reklamowe, dzięki którym Wasi Klienci nie zapomną więcej kluczy

-  długopisy reklamowe, które zawsze będą pod ręką

Tylko Wy znacie potrzeby swojej firmy, wizerunek, jaki chcecie zbudować i to, ile chcecie w niego zainwestować.  POLAGIFT stawia sobie za cel wyjście naprzeciw wszelkim potrzebom i tworzenie gadżetów reklamowych dla firm o zróżnicowanych profilach i potrzebach. Bez względu na to, czy szukacie taniego długopisu z logo, czy całej kolekcji wysokiej jakości artykułów reklamowych, w naszej ofercie na pewno znajdzie się odpowiednie rozwiązanie dla Waszej firmy.

Gwarantujemy dobrą współpracę i szybką realizację zamówienia. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl