Wiosenne gadżety reklamowe

Wiosna w świecie gadżetów reklamowych

Wiosna za pasem

Prace ogrodnicze często przysparzają nas o ból głowy, ponieważ nagle okazuje się, że musimy poświęcić cały weekend albo jeszcze więcej czasu na przekopanie ogródka lub uprzątnięcie balkonu po zimie. Warto mieć wówczas w zanadrzu narzędzia ogrodnika, które z pewnością pomogą przy wiosennych pracach. Posiadając natomiast fartuch ogrodowy, który oprócz ochrony naszego ubrania przed zabrudzeniami, posiada kieszenie z narzędziami, takimi jak łopatka, szpadelki, haczyki, a nawet zraszacz w postaci butelki nie będziemy się martwić, że czegoś zapomnieliśmy i musimy wracać do domu. Wiosenne porządki na zewnątrz z takim ekwipunkiem staną się przyjemnością.

Wyobraźmy sobie, że po pracy w ogrodzie, siedzimy na tarasie i popijamy kawę z przyjaciółmi, rozkoszując się wszechobecną roślinnością lub czytamy zajmującą lekturę i nagle wpada nam do głowy pomysł, czy nie warto wybrać się na spacer. Zanim wybierzemy się do wyjścia zdajemy sobie sprawę, że za chwilę się ściemni. Przezorny zawsze ubezpieczony – bezpieczeństwo zapewnią nam opaski odblaskowe lub te z migającym światełkiem.

Chyba nikt nie wyobraża sobie przejażdżki rowerowej bez butelki wody. Świetnym rozwiązaniem, które sprawdza się również u dzieci, jest bidon na wodę z wkładem na owoce lub butelka termiczna. Taki gadżet nie zawiedzie nawet w największe upały, tym bardziej, że lato przychodzi do nas coraz szybciej i już w maju każdemu przyda się schłodzony napój. Nie tylko zimne picie jest nieodłącznym elementem czasu, w którym słońce zagląda coraz częściej w okna naszych domów. Któż nie marzy o popołudniowej drzemce po pracy na świeżym powietrzu? Fantastycznym rozwiązaniem przy wyborze takiej formy spędzania wolnego czasu jest hamak, który można umocować nie tylko na drzewie, ale także na balkonie.

Skoro mowa o hamakach to kolejną myślą jest grill, a majówka bez ogniska lub grilla majówką straconą. Wybierając się za miasto, aby łapać pierwsze promienie słońca warto pamiętać o kocu piknikowym i torbie termoizolacyjnej, a jeśli mamy zamiar zjeść soczystą karkówkę lub kiełbaski, warto zaopatrzyć się w zestaw narzędzi grillowych, wykonanych ze stali nierdzewnej, które posłużą na lata. Pierwsze burze bywają zaskakujące, więc znajdując miejsce w aucie, miejcie na uwadze, że przyda się także parasol. Jeśli środek transportu to rower idealnym rozwiązaniem będzie torba rowerowa, do której nie zapomnimy włożyć zestawu narzędzi rowerowych.

Wybierając wiosenne gadżety reklamowe, warto zastanowić się, co najbardziej przyda się kontrahentom, którzy otrzymają gadżet. Wybierajmy pozycje, z których sami chętnie skorzystamy, ale też takie, które są uniwersalne. Niezawodny gadżet reklamowy często okazuje się nie tylko formą reklamy firmy, ale także kluczem do podpisania niejednego kontraktu.

Wybierz gadżety wiosenne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl