Szkolne gadżety reklamowe

Szkolne gadżety reklamowe

Szkolne gadżety reklamowe

Sierpień to dla większości rodziców miesiąc przygotowywania wyprawki szkolnej dla swoich pociech. Warto o tym pomyśleć i niejako wyręczyć w tym pracowników, przynajmniej częściowo.

Artykułem, który kojarzy się ze szkołą jest przede wszystkim worek na buty. Dzięki szerokiej ofercie tych produktów, możemy dobrać kolor i materiał pasujący każdemu. Kolejnym niezbędnikiem jest plecak. Umieszczając logo na plecaku dobrej jakości mamy pewność, że gadżet będzie praktycznie wykorzystywany na co dzień, a co za tym idzie – nazwa firmy dotrze do dużej liczby odbiorców.

Karteczki w bloczkach, karteczki samoprzylepne, notesy, długopisy czy ołówki to produkty, które są niezbędne w każdym plecaku oraz na biurku ucznia, studenta, a także w biurze. Z takich produktów chętnie korzystają wszyscy, bez względu na wiek. Umieszczając logo firmy na takich artykułach mamy pewność, że reklama trafia do dużej rzeszy odbiorców.

Mamy możliwość tworzenia notesów i kalendarzy z dowolnymi sentencjami, grafikami, wklejkami. Takie rozwiązanie jest świetne, ponieważ każdy uczeń korzystając z takiego zeszytu będzie mimowolnie przyswajał informacje, które tam zamieścimy.

Wybierz szkolny gadżet reklamowy do oznakowania

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl