Różowa wstążka, październik miesiącem walki z nowotworem piersi

Włącz sie do akcji z różowymi gadżetami

Różowa wstążka, październik miesiącem walki z nowotworem piersi

Październik to czas, w którym często widzimy różową wstążkę, na ulicach, w galeriach handlowych, telewizji czy Internecie. Coraz większa świadomość dotycząca badań profilaktycznych jest niezbędna do szybkiego wykrycia choroby i zagrożenia naszego zdrowia, a niekiedy życia. Dzięki szerokiemu dostępowi do informacji nasza wiedza stale się poszerza.

Celem akcji Różowa wstążka jest zapoznanie ludzi z problematyką raka piersi. Przede wszystkim jest to zapobieganie poprzez udzielanie informacji o nowotworach piersi oraz badaniach naukowych na ten temat. Istotnym aspektem jest także wykrywanie nowotworów – dzięki tej akcji staramy się ograniczać przypadki nowotworów piersi wynikające z zaniedbań. Często boimy się diagnozy, wolimy nie wiedzieć o czymś, co jest bardzo istotne dla naszego zdrowia i życia. Nic bardziej mylnego – to właśnie dzięki szybkiemu wykryciu takiego zagrożenia jesteśmy w stanie działać. W różowym miesiącu udzielane są informacje,  o dostępnych formach leczenia raka piersi, na szeroką skalę. Osoby, które mają za sobą terapię, często zastanawiają się i zadają sobie pytanie „co dalej?”. Różowa wstążka to także pomoc pochorobowa, zapewnianie usług protetycznych, informowanie o tym.

Ta ogólnoświatowa akcja to forma zjednoczenia z kobietami chorymi na nowotwory piersi oraz podwyższenie świadomości społeczeństwa. Warto pochylić się nad problemem, z którym zmaga się wiele osób na całym świecie i podjąć działania, które przypomną choć jednej kobiecie o zbadaniu piersi.

Proponujemy gadżety, które będą cichą podpowiedzią dla każdej z Pań, aby zadbała o swoje zdrowie. W naszej ofercie znajdą Państwo notesy, butelki, parasole, torby, gamę długopisów i wiele innych praktycznych gadżetów. A wszystkie w kolorze różowym, symbolizującym akcję propagującą profilaktykę raka piersi. Bądźmy razem w październiku!

Włącz się do akcji z różowymi gadżetami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl