Gadżety na Dzień Kobiet
Gadżety na Dzień Kobiet

Już wkrótce dzień kobiet, czas powszechnej mobilizacji, zatłoczonych kwiaciarni i cukierni. Warto jednak pamiętać: kwiaty więdną a czekoladki zostają z nami, co najwyżej pod postacią zbędnego tłuszczyku. Wszyscy chcemy uczcić ten ważny dzień, nie wszyscy jednak mamy pomysły na oryginalne upominki.

Na szczęście przysłowiowy bukiet goździków nie jest już Waszą jedyną opcją. Nie pozwólcie wepchnąć się w sztampę, zaproponujcie swoim klientkom upominki ciekawe, oryginalne lub praktyczne. Takie, które zostaną z nimi na długo i będą przypominały o Waszej pomysłowości.

Może to być elegancki portfel, który przy każdym użyciu będzie przypominał o Waszej pomysłowości. Albo podwójne lusterko, gadżet, na który znajdzie się miejsce w każdej damskiej torebce? Może cyfrowa ramka, doskonałe miejsce do przechowywania cennych wspomnień i praktyczny budzik w jednym? Proponujemy też zestawy do relaksującej kąpieli po całym dniu w pracy, świeczki, dzięki którym dom napełni się ciepłem i przytulną atmosferą i wiele, wiele innych możliwości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl