Ekologiczne rozwiązania w kalendarzach i notesach Pier Luigi

Okładka kalendarza reklamowego Pier Luigi z motywem liściastym z hasłem Think Green

Ekologiczne rozwiązania w kalendarzach i notesach Pier Luigi

Marka Pier Luigi to przede wszystkim wysoka jakość. Kalendarze i notesy Pier Luigi posiadają nie tylko piękne oprawy, które sami możemy zaprojektować, ale również różne rodzaje papieru. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy stworzyć niepowtarzalny kalendarz lub notes. Papier z kamienia to ekologiczne rozwiązanie. Składa się w 75% z węglanu wapnia i 25% ze spoiwa, które stanowi żywica i polietylen. Dzięki zawartości wapnia powierzchnia kartki jest aksamitna w dotyku i posiada naturalnie biały kolor. Papier z kamienia, w przeciwieństwie do tradycyjnego papieru, jest niezwykle odporny na rozdarcia i odporny na działanie wilgoci.

Papier z kamienia - wlasciwosci

Papier z trawy natomiast produkowany jest z włókien traw i zawiera 30% tego surowca. Pozostałe 70% stanowi tradycyjny papier z certyfikatem FSC. Innowacyjny papier z włókien traw zmniejsza zużycie drewna i wody. Produkcja tego papieru przebiega bez użycia środków chemicznych.

Dzięki ekologicznym wyborom, wspierającym zrównoważony rozwój, można miło zaskoczyć swojego Klienta lub współpracownika. Kalendarze Pier Luigi to flagowe produkty tej marki. Notesy, które posłużą na lata, dzięki logo na okładce będą przypominały o danej marce na co dzień. Taki praktyczny gadżet z logo to świetny wybór na każdą okazję.

Kalendarze i notesy Pier Luigi posiadają następujące certyfikaty:

TÜV SÜD - certyfikat systemu zarządzania jakością przeszedł ISO 9001: 2008.
RoHs - Dyrektywa w sprawie ograniczeń dotyczących substancji niebezpiecznych przeszła testy metali ciężkich w materiałach opakowaniowych i niebezpiecznych metalach ciężkich.
CONFIDENCE IN TEXTILES - Tekstylia certyfikowane tym znakiem zaufania przechodzą kontrolę substancji niebezpiecznych zgodnie z Oeko-Tex Standard 100.

certyfikaty TUV SUD i Confidence in Textiles 

Wybierz notes lub kalendarz Pier Luigi

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl