BIC – światowy lider w branży artykułów piśmienniczych

Reklamowe gadżety marki BIC

BIC – światowy lider w branży artykułów piśmienniczych

BIC – światowy lider w branży artykułów piśmienniczych

BIC to światowy lider w branży artykułów piśmienniczych oraz zapalniczek. Od ponad 75 lat, BIC kultywuje tradycję dostarczania wysokiej jakości, prostych, innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań dla każdego, w każdym miejscu i o każdym czasie.

Jeden z założycieli firmy Marcel Bich, wierząc w potencjał długopisu, w grudniu 1950 roku, wprowadził na rynek we Francji swój własny długopis pod marką BIC®, będącą skróconą i łatwiejszą do zapamiętania wersją swojego nazwiska. Jakość i przystępna cena długopisu BIC® Cristal® spowodowały, że został doskonale przyjęty na rynku. Ten kultowy długopis jest sprzedawany po dzisiaj i cieszy się dużym popytem wśród konsumentów. Znajdziemy go w biurach, domach, na uczelni, konferencjach, czy w urzędzie.

Długopisy, kredki, markery, artykuły do kolorowania, korektory... każdy produkt BIC z gamy artykułów piśmienniczych projektuje się tak, aby działał jak najdłużej, spełniając potrzeby użytkownika. Produkty, które oferuje BIC są nie tylko wytrzymałe, ale również dobrze zaprojektowane, atrakcyjne i kreatywne. Zapewniają również powierzchnię do nadruku, która jest wystarczająco duża, aby skutecznie wyświetlać logo klienta. Jedne z najbardziej rozpoznawalnych produktów firmy BIC to:

BIC® Grip Roller, który zapewnia płynne pisanie. Łatwo przesuwa się po papierze bez rozmazywania dzięki szybkoschnącemu tuszowi, idealnemu dla osób leworęcznych i praworęcznych.

Pierwszorzędny ołówek automatyczny z przezroczystym korpusem z kolorową wkładką i wykończeniem oraz  z gumką do ścierania. Ma wszystko czego potrzebujesz do rysowania czy zakreślania.

BIC Długopis czterokolorowy -prosty, pomysłowy, niezawodny długopis BIC. Cztery różne kolory tuszu w jednym: niebieski, czarny, czerwony, zielony. Kultowy design od ponad 45 lat wyznaczający trendy w przyborach piśmienniczych.

BIC to również producent zapalniczek, które występują w normalnym rozmiarze ale  również są mini zapalniczki, idealne zwłaszcza do małych torebek damskich. Zapalniczki BIC posiadają bogatą gamę kolorystyczną i są  idealnym nośnikiem reklamowym, posiadającym spore miejsce na logotyp firmy. Mogą być również w całości obrandowane co daje jeszcze większe możliwości ekspozycji Firmy. Jednym z ważniejszych elementów zapalniczek BIC jest to, iż posiadają osłonę zabezpieczającą przed dziećmi. Zapobiega ona zapaleniu zapalniczki przez dzieci. Zapalniczki mogą stanowić idealny gadżet reklamowy lub mogą stanowić drobny prezent wręczany przy okazji rozmów handlowych. Każda osoba nawet nie paląca doceni dobrej jakości zapalniczkę. Zapalniczka BIC posłuży nie tylko do przypalania tytoniu ale  również przyda się przy zapalaniu świec w zaciszu domowym czy rozpalaniu ogniska na łonie natury. To produkt wysokiej jakości, który zawsze jest przy Tobie.

Marka BIC jest rozpoznawana przez 9 na 10 osób. To  Ikona, która zawsze jest modna! Idealny do pokazania logotypu Twojej firmy.

Kojarz swoje imię z zaufanym produktem wysokiej jakości.

Zobacz produkty reklamowe BIC

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl